MICROSOFT DYNAMICS NAV 2017

Microsoft Dynamics NAV – Nowoczesny system ERP

Microsoft Dynamics NAV Live

Microsoft Dynamics NAV (dawniej Navision) to system ERP umożliwiający małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw oraz produkcją, a w konsekwencji pozwalający zapewnić najwyższą jakość obsługi klientów. Jest łatwy do wdrożenia i prosty w obsłudze, a przy tym wspiera użytkowników w codziennej pracy i wpływa na rozwój firmy. Można zacząć od najbardziej niezbędnych funkcji, a następnie rozszerzać system w miarę potrzeb – zarówno w chmurze, jak i na serwerach lokalnych.

Microsoft Dynamics NAV codziennie używa prawie 2.000.000 użytkowników w ponad 100.000 firmach!

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem po systemie ERP

Pobierz przewodnik po systemie ERPpdficon_large

Co to jest system Microsoft Dynamics NAV (Navision)?

Microsoft Dynamics NAV zapewnia elastyczność i zwinność wymaganą przez rozwijające się przedsiębiorstwa, które chcą być przygotowane na to co czeka je w przyszłości. Od finansów, przez zarządzanie łańcuchem dostaw, po produkcję i dystrybucję, system Microsoft Dynamics NAV ma moc by wspierać Cię w Twoich marzeniach.

 • Wdrożenie w chmurze ( Microsoft Azure ) lub na Twoich serwerach – wybór należy do Ciebie.
 • Przyczynia się do zwiększenia wydajności i ułatwia prowadzenie biznesu poprzez połączenie kluczowych funkcji w Twojej organizacji.
 • Dzięki Microsoft Dynamics NAV oraz Office 365 masz szerszy obraz Twojej organizacji poprzez połączenie skrzynki e-mail, kalendarza i plików z raportami i biznesowym oprogramowaniem zarządzającym.
 • Sam decydujesz czy chcesz pracować w aplikacji, przez stronę www lub na tablecie.

Oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Ponad 100.000 przedsiębiorstw działających w różnych branżach i pochodzących z wielu krajów doceniło wydajność, funkcje oraz użytkowanie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV.

Zarządzanie finansami

Skuteczniej kontroluj finanse przedsiębiorstwa. Ogranicz koszty, zachowaj zgodność z przepisami, uzyskaj pełny, przejrzysty obraz aktywów i przepływów pieniężnych.

Analiza danych biznesowych i raportowanie

Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnej wiedzy, a nie w reakcji na nieprzewidziane zdarzenia. Uzyskaj już dziś istotne informacje i zalecenia dotyczące działań, które należy podjąć w przyszłości.

Zarządzanie sprzedażą, usługami i projektami

Skoncentruj się na klientach. Zwiększ sprzedaż, zarządzaj projektami i procesami oraz uzyskaj wszystkie elementy niezbędne do zapewnienia zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi.

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Wykorzystaj łańcuch dostaw, aby przyspieszyć rozwój firmy. Zoptymalizuj harmonogramy produkcji i dostawy, obniż koszty magazynowania i wykorzystaj możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.

Zarządzanie produkcją

Synchronizacja procesów produkcyjnych i możliwości szybkiego reagowania na zmieniające się wymagania produkcyjne, umożliwia oferowanie klientom tego, czego potrzebują, wtedy gdy tego chcą.

Korzyści z wdrożenia Microsoft Dynamics NAV (Navision)

 • Redukcja stanów magazynowych (zapasów)
 • Redukcja kosztów materiałowych
 • Redukcja nakładów pracy i kosztów produkcji
 • Poprawa jakości obsługi klientów i wzrost sprzedaży
 • Zwiększenie poziomu kontroli księgowej
Certyfikat BDO

Jak zacząć przygodę z Microsoft Dynamics NAV (Navision)?

Microsoft Dynamix NAV

Microsoft Dynamics NAV jest sprzedawany i wdrażany przez certyfikowanych partnerów do grona których zaliczamy się także my.
Dobry partner doradzi, jak Microsoft Dynamics NAV najlepiej spełni Twoje potrzeby i wymagania.
Zapraszamy do kontaktu z firmą Kilanowski Business Solutions / Kilanowski – Systemy ERP.

Licencja na serwer

Licencja wieczysta na system Microsoft Dynamics NAV, która wiąże się z jednorazową opłatą, zapewnia użytkownikom możliwość klasycznego lub szybkiego wdrożenia. Ten model licencjonowania gwarantuje dostęp do systemu użytkownikom jednoczesnym. Przy tej licencji w Microsoft Dynamics NAV płaci się wyłącznie za osoby mające dostęp do systemu w jednej chwili. Czyli w firmie, w której z systemu musi łącznie korzystać 200 osób, ale jednocześnie nie więcej, niż 25, trzeba zapłacić tylko za 25 licencji dla użytkowników z pełnym dostępem.

Subskrypcja - opłata miesięczna

Subskrypcja oprogramowania (tzw. Abonament) Microsoft Dynamics NAV to model, który umożliwia minimalizację kosztów zakupu licencji na początku wdrożenia. W modelu subskrypcyjnym opłata licencyjna jest naliczana miesięcznie dla każdego użytkownika nazwanego (imię i nazwisko).
Klienci mogą również wybierać pomiędzy dwoma typami użytkowników tj. Limitowany Użytkownik i Pełny Użytkownik. Opcjonalnie możliwe jest przydzielenie tym użytkownikom dostępu do zaawansowanej funkcjonalności w ramach Pakietu rozszerzonego.

Pakiet startowy

Małe i średnie firmy mogą szybko rozpocząć pracę z system Microsoft Dynamics NAV, nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Pakiet startowy oprogramowania obejmuje trzech użytkowników typu Pełny Użytkownik i zawiera zestaw najważniejszych funkcjonalności, takich jak zarządzanie finansami, zarządzanie logistyką, zarządzanie projektami.
Zestaw funkcjonalności zawarty w pakiecie startowym umożliwia klientom:

 • kontrolowanie i monitorowanie finansów przedsiębiorstwa,
 • zakup i sprzedaż zapasów oraz materiałów,
 • zarządzanie i rozliczanie usług w ramach prowadzonych projektów.

Pakiet rozszerzony

Firmy, które wymagają bardziej zaawansowanej funkcjonalności, mogą zakupić opcjonalnie licencję na pakiet rozszerzony. W ramach pakietu rozszerzonego możliwa jest integracja podstawowego zestawu funkcjonalności obejmującego dystrybucję i zarządzanie finansami z rozszerzeniami takimi jak:

 • Zarządzanie produkcją – obsługa i kontrola środowiska produkcji,
 • Zarządzanie magazynem – zarządzanie magazynem i czynności magazynowe,
 • Zarządzanie relacjami z klientami (CRM) – zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami.

Klienci mają możliwość wyboru dostępu do Microsoft Dynamics NAV jako:

 • klient Windows,
 • klient sieci Web (przeglądarka internetowa),
 • klient na tablet,
 • Microsoft Office 365 i SharePoint.

Uwaga

Pakiet startowy nie obejmuje licencji na dodatkowe oprogramowanie, takie jak: Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server, Microsoft Office 365 i Microsoft Sharepoint. W związku z tym konieczny może być zakup niezbędnych licencji zgodnie z obowiązującymi warunkami.